poniedziałek, 10 września 2012

Solaris - nawilżacz powietrza z mgiełką

Niestety sezon letni powoli zaczyna nas opuszczać. Coraz większymi krokami zbliża się do nas sezon grzewczy. Dzisiejszy ozdobny nawilżacz powietrza firmy Seliger to Solaris. Jest to jeden z najdłużej utrzymujących się przedmiotów w katalogu produktów. Nie ma się co dziwić. Nawilżacz ten prezentuje się rewelacyjnie w każdym pomieszczeniu.


Fontanna pokojowa Solaris jest w całości wykonana ze szkła. Stojak składa się z 4 kulek oraz płytki szklanej z miejscami na nie. Misa wykonana z mlecznobiałego szkła.
W Solarisie w misie jest umieszczony ultradźwiękowy nawilżacz z oświetleniem LED w trzech kolorach. Żółtym, niebieskim i czerwonym. Mgiełka wytwarzana przez urządzenie wylewa się z misy tworząc nutę tajemniczości. Mistyczne efekty, funkcjonalność i piękny design zapewnia, że jest to doskonały wybór dla każdego rodzaju lokali mieszkalnych i biznesowych.


Nawilżacz powietrza Solaris jest doskonałym wyborem z wielu powodów:
- jest bardzo atrakcyjny dla oka, szczególnie po zmroku
- optymalnie nawilża powietrze tworząc zdrowy klimat
- poprzez delikatne odgłosy pluszczącej wody ma relaksujące działanie
- poprawia samopoczucie


Zdrowy klimat w pomieszczeniu (zalecana medycznie wilgotność 45-55%) jest produkowany przez naturalną mgłę - aerozol czystej wody. Powietrze sprawia wrażenie czystszego poprawiając samopoczucie. Mgła usuwa z powietrza wiele drobnych pyłków filtrując powietrze. Doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na alergię i astmę. Czyste powietrze i wilgotność wpływa na poprawę jakości snu. Zadziała jak balsam dla ciała i duszy poprzez użycie dodatkowych kilku kropli olejku eterycznego. 


Ten zestaw zawiera wszystkie elementy wymagane dla funkcjonowania projektu aromaterapii - rozpylacz: misa szklana, stojak i nebler (zamgławiacz) wraz z pilotem zdalnego sterowania. Wszystko wygodnie zapakowane.


 Z uwagi na niewielkie wymiary zmieści się w każdym wybranym miejscu. Dzięki podświetleniu nie zostanie niezauważony. Olejki eteryczne używane do aromaterapii również posiadamy w swojej ofercie.

AKTUALIZACJA
Obecne modele nawilżacza solaris są dostępne z oświetleniem w jednym kolorze!!

Jeżeli nasunęły się Państwu dodatkowe pytania proszę o umieszczanie ich w komentarzach. Osoby chcące zamówić niniejszy produkt zapraszam na naszą stronę internetową www.NawilzaczeOzdobne.pl do zakładki kontakt. Zamówienie można złożyć przez formularz bądź poprzez email podany na stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz