poniedziałek, 17 września 2012

Aquaduct - wodna ściana z podświetleniem

Kolejnym długo goszczącym produktem z katalogu firmy Seliger jest Aquaduct. Dostępny w dwóch wersjach. Ekskluzywnej z elementem ze stali nierdzewnej i standardowej. Oba nawilżacze powietrza można wykorzystać jako element reklamowy. O tym jednak w dalszej części artykułu.


W każdym z nich można zmienić kolor ściany na jeden z poniższych:
biały, siwy, niebieski, zielony, czerwony, pomarańczowy, żółty lub czarny.

Zasada działania obu fontann jest taka sama. Woda jest pompowana na górę fontanny gdzie rozpływa się po całej szerokości ściany. Aquaducty są proste i eleganckie. W wersji De Lux atrakcyjności dodaje ramka wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
Dzięki dużej powierzchni doskonale nawilżają powietrze w pomieszczeniu. Doskonale prezentują się w większych salonach i biurach. Zmieszczą się również do mieszkania. Nie zajmują dużo miejsca.Nasze ściany wodne są połączeniem energii wody i eleganckiego stylu. Możliwość zmiany koloru ściany sprawia, że można go dopasować do każdego rodzaju wnętrza. Stawiając Aquaduct u siebie stworzysz relaksacyjny raj. Ta ściana ożywi Twoje pomieszczenie. Halogenowe podświetlenie (20W) nadaje niepowtarzalny efekt w tym wodospadzie.


 Wysokość wodospadu to 140cm (153cm z oświetleniem) a podstawa ma wymiar 33x36cm. Wersja De Lux 140cm (z lampką 146cm) a podstawa 30x27cm.


Na początku wspomniałem, że można ich użyć jako reklamy. Poniżej prezentuję przykładowe zdjęcia niecodziennych nośników reklamowych, które na pewno przykują uwagę każdego.


Zamiast reklamy można również umieścić na wodnej ścianie zdjęcie.


Jeżeli nasunęły się Państwu dodatkowe pytania proszę o umieszczanie ich w komentarzach. Osoby chcące zamówić niniejszy produkt zapraszam na naszą stronę internetową www.NawilzaczeOzdobne.pl do zakładki kontakt. Zamówienie można złożyć przez formularz bądź poprzez email podany na stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz