piątek, 20 lipca 2012

Fontanna pokojowa z kamienia - KASUMI

Kolejną fontanną pokojową stworzoną z łupków jest KASUMI. Owa fontanna składa się z trzech okrągłych poziomów po których spływa woda.


Po dwóch wyższych poziomach woda spływa z zewnętrznej krawędzi. Ostatni najniższy poziom pochylony jest do środka nawilżacza. Woda wpada do zbiornika delikatnie pluszcząc. Pompka umieszczona w tym modelu jest połączona z oświetleniem.

Co ciekawe, włącznik w KASUMI jest 3 stopniowy. Pozwala na uruchomienie samej pompki, pompki z lampką lub wyłączenie całości. Moc oświetlenia halogenowego to 10W. Kabel do zasilania ma 2,5 m długości.
Ozdobny nawilżacz powietrza KASUMI ma dość spore rozmiary. Dolny, najszerszy poziom kaskady ma 45 cm średnicy. Talerz jest tylko kilka centymetrów mniejszy. Wysokość fontanny to 17 cm. W jej przypadku nie da się powiedzieć, że należy do małych fontann.


Do tego modelu fontanny doskonale nadaje się ultradźwiękowa wytwornica pary Fogstar 100. Jego umieszczenie w talerzu z wodą powoduje, że z fontanny wydobywa się lekka mgła. Korzystając z tego dodatkowego urządzenia możemy odświeżać powietrze w pomieszczeniu dodając do wody olejków zapachowych. Fogstar 100 można również u nas zamówić. 


Jeżeli nasunęły się Państwu dodatkowe pytania proszę o umieszczanie ich w komentarzach. Osoby chcące zamówić niniejszy produkt zapraszam na naszą stronę internetową www.NawilzaczeOzdobne.pl do zakładki kontakt. Zamówienie można złożyć przez formularz bądź poprzez email podany na stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz