środa, 6 czerwca 2012

Trentino - ceramiczna mini fontanna pokojowa

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

W związku z aurą pogodową niesprzyjającą przebywaniu w ogrodach i na działkach opiszę Państwu małą fontannę pokojową Trentino. Jest to urocza fontanna zapewniająca wakacyjną atmosferę poprzez swój włoski styl. Fontanna Trentino jest "młodszym bratem" modelu Locarno (opiszę dokładniej w kolejnych wpisach).


Fontanna została wypalona z kamionki wysokiej jakości w temperaturze 1225 st C. Gwarantuje jej to niezwykłą trwałość. Dostępna jest w trzech kolorach. Zielonym, niebieskim oraz białym.
Możliwość umieszczenia w niej rośliny dodatkowo wzbogacającej jej wygląd. 

 
Miejsce, w którym jest umieszczona roślina nie ma otworów na wodę. Dlatego trzeba ją podlewać i uważać aby jej nie przelać. Jednak kwestię dbania o rośliny pozostawiam osobom, które się na tym znają lepiej niż ja. 
Mini fontanna Trentino jest jedną z najczęściej wybieranych  modeli. Jest to spowodowane tym, że nie zajmuje ona dużo miejsca i wpasuje się doskonale do każdego otoczenia. Zdarzały się przypadki "wymiany" na większy model (Locarno, o którym wspomniałem na początku wpisu). Misa nawilżacza ma średnicę tylko 23 cm. Wysokość najwyższej części to 19 cm. 


Fontanna posiada halogenowe, wodoszczelne podświetlenie 10W. Żarówka jest podłączona bezpośrednio do pompki o wydajności 150 L/h. Całość podłączamy do gniazdka. 
Fontanna ma również działanie nawilżające. Można do niej dodawać olejków zapachowych. Myślę, że o samej małej fontannie pokojowej nie trzeba więcej pisać. Najlepiej będzie zobaczyć samemu jak działa. Na szczęście zanim wybierze się kolor, można zobaczyć jak prezentuje się każdy z nich: biały, zielony, niebieski. Kiedy decyzja odnośnie koloru zostanie już podjęta zapraszamy do skontaktowania się z nami i zamówienia tego produktu. Po otrzymaniu i rozpakowaniu paczki będziecie mogli się Państwo relaksować przy dźwiękach pluszczącej wody.
Zaletą pompki umieszczonej w nawilżaczu Trentino jest trójstopniowy przełącznik. Pozwala on na działanie fontanny z włączoną lub wyłączoną lampką. Trzecia pozycja wyłączy i pompkę i lampkę.

Jeżeli nasunęły się Państwu dodatkowe pytania proszę o umieszczanie ich w komentarzach. Osoby chcące zamówić niniejszy produkt zapraszam na naszą stronę internetową www.NawilzaczeOzdobne.pl do zakładki kontakt. Zamówienie można złożyć przez formularz bądź poprzez email podany na stronie. 

2 komentarze: