piątek, 15 czerwca 2012

Sirus - kula ze stali nierdzewnej do pokoju

Witam ponownie. Dziś przedstawię Państwu szczegółowy opis fontanny pokojowej, wykonanej z całości ze stali nierdzewnej - Sirus. Po przedstawieniu kul ze stali nierdzewnej do ogrodów postanowiłem o opisaniu właśnie tej fontanny, ponieważ otrzymałem kilka zapytań dotyczących kul ze stali nierdzewnej do mieszkania.


 Teraz każdy może mieć swoją kulę niezależnie od tego czy chce ją w domu czy w ogrodzie. Zapraszam do obejrzenia całego opisu znajdującego się poniżej.
Fontanna Sirus nie jest tak do końca fontanną pokojową. Doskonale nadaje się też na zewnątrz. Można ją postawić na tarasie lub również w ogrodzie. Ze względu na swój kształt dopasuje się do każdego otoczenia. Na szczycie kuli znajduje się, podświetlane przez Quellstar 600, źródło wody. Podświetlenie jest złożone z 6 diod o kolorze zółtym.

 
Sirus posiada wbudowany wskaźnik poziomu wody. Dzięki temu można łatwo dostrzec kiedy należy uzupełnić wodę w jego zbiorniku. Odpowiedni jej poziom zapewnia poprawne działanie, zapobiega spaleniu pompki oraz sprawia, że woda zawsze będzie żwawo wypływała ze szczytu kuli.

Co do żywego wypływu wody. Fontanna posiada umieszczoną w dogodnym miejscu regulację przepływu wody. Dzięki temu możesz ustawić fontannę jak chcesz. Albo cichy albo żwawy plusk wody. W zależności od nastroju.Dzięki kablowi o długości 10 metrów możemy ustawić fontannę w dogodnym dla nas miejscu. Oświetlenie źródła wody i pompka są połączone. Dlatego do zasilania podłączamy tylko jedną wtyczkę. Wymiary fontanny ze stali nierdzewnej Sirus są następujące:
- wysokość całości 55 cm
- szerokość zbiornika 36 cm x 36 cm
- szerokość zbiornika u podstawy 28 cm x 28 cm


Fontanna Sirus jest prezentem na uniwersalnym. Dopasuje się do każdego mieszkania, biura czy ogródka. Dzięki niewielkiej wadze łatwo ją przenieść. Oprócz funkcji dekoracyjnej pełni funkcję praktyczną. Tak jak pozostałe fontanny pokojowe nawilża powietrze w pomieszczeniach. 

Jeżeli nasunęły się Państwu dodatkowe pytania proszę o umieszczanie ich w komentarzach. Osoby chcące zamówić niniejszy produkt zapraszam na naszą stronę internetową www.NawilzaczeOzdobne.pl do zakładki kontakt. Zamówienie można złożyć przez formularz bądź poprzez email podany na stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz