środa, 13 czerwca 2012

Rono - kula ceramiczna, fontanna pokojowa

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Witam Państwa przy kolejnym opisie fontann pokojowych. Przedmiotem dzisiejszego opisu jest fontanna pokojowa RONO. Ten niewielki, ozdobny nawilżacz powietrza składa się z dwóch części. Misy oraz kuli.


Nawilżacz powietrza w formie białej kuli jest doskonałym pomysłem na prezent ślubny!! Może też stanowić praktyczny dodatek do prezentu "kopertowego". 
Fontanna pokojowa Rono jest dostępna w dwóch kolorach. Zaprezentowanym powyżej kolorze białym oraz widocznym na poniższej fotografii kolorze szarym.


Fontanny Rono to klasyczna prostota. Chłodna ale elegancka. Ponadczasowa kompozycja powoduje dobre samopoczucie. Stawiając ją w biurze lub pokoju spowoduje oczarowanie oglądających ją osób. Regulacja pompki pozwala ustawić mocniejszy strumień lub bardzo delikatny. Wypływająca z wierzchołka kuli woda spływa po niej całej. Ze względu na swoje małe rozmiary Rono zmieści się na każdym biurku lub segmencie.


Średnica misy - 23 cm. Wysokość 20 cm. Całość wykonana z gliny (kamionki) wypalanej w temperaturze 1225 st C. Twarda ceramiczna powłoka powoduje, że łatwo ją wyczyścić. Jest też niezwykle trwała.
Zapraszam do obejrzenia filmików prezentujących ich działanie:
Jeżeli zobaczyli Państwo powyższe filmiki to chyba nie trzeba nic więcej dodawać. Zapraszam do odwiedzania naszej strony i poznawania kolejnych naszych produktów.

Jeżeli jednak nasunęły się Państwu dodatkowe pytania proszę o umieszczanie ich w komentarzach. Osoby chcące zamówić niniejszy produkt zapraszam na naszą stronę internetową www.NawilzaczeOzdobne.pl do zakładki kontakt. Zamówienie można złożyć przez formularz bądź poprzez email podany na stronie. 


4 komentarze:

 1. Witam, kiedy będę mogła kupić białą fontannę rono?

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety tak wygląda dzisiejsza sprzedaż internetowa. Reklamujemy to, czego nie mamy i nawet nie raczymy odpowiedzieć na zadane pytania. A samo oglądanie zdjęcia i czytanie opisu to nie to samo co kupno realnej.
  /jl

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka jest cena tej fontanny ?

  OdpowiedzUsuń