piątek, 1 czerwca 2012

Kubus - Kolumna ze stali nierdzewnej

Witam serdecznie w kolejnym wpisie. Dziś opiszę fontannę pokojową ze stali nierdzewnej - KUBUS. Fontanna ta doskonale nadaje się do większych powierzchni z uwagi na swoje gabaryty.


Z uwagi na swoją powierzchnię doskonale nawilża powietrze. Kubus jest domową wersją Quadrusa. Jest od niego większy. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo poniżej. Zapraszam do lektury.
Czy to w salonie, holu, parku, na tarasie - fontanna ze stali nierdzewnej nigdy nie zostaje niezauważona. Fontanna Kubus przez swój stylowy i ponadczasowy design świetnie pasuje do każdego otoczenia. Jej odgłosy i wygląd dają fascynujące efekty.
W tym roku pojawił się ulepszony model fontanny pokojowej Kubus. Pojawił się wskaźnik poziomu wody. Górna część fontanny jest przykręcana do zbiornika z wodą co zapobiega przypadkowemu przewróceniu całości. Na górnej części podstawy znalazło się miejsce na zawór regulujący siłę strumienia.


Proszę spojrzeć na to zdjęcie i odpowiedzieć sobie na pytanie: czyż nie pięknie się prezentuje?

Fontanna składa się z dwóch części. Górnej - kolumny i dolnej - zbiornika z wodą, w którym jest umieszczona pompa. Wspomniany zawór znajduje się u podstawy kolumny, a obok niego wskaźnik poziomu wody. Swobodnie dostępna regulacji strumienia umożliwia ustawienie żywego, mocnego i głośnego strumienia, bądź cichego i delikatnego. W zależności od potrzeb.


Fontanna Kubus ma dużą powierzchnię parowania wody. Dzięki temu pełni funkcję ozdobnego nawilżacza powietrza. A widoczny wyżej wskaźnik poziomu wody informuje nas kiedy zbiornik trzeba uzupełnić.


Na jednym ze zdjęć powyżej widać wspomniane łączenie obu części. Są to śruby, również wykonane ze stali nierdzewnej. Oczywiście w komplecie znajdziemy również klucz, którym owe śruby przykręcimy. Później nieraz w domu też się przyda. 

Śruby mają jeszcze jedno zastosowanie. Pozwalają dobrze wypoziomować kolumnę. Dzięki temu woda będzie spływała równo po wszystkich bokach.
W nowoczesnych fontannach nie może zabraknąć oświetlenia LED. W Kubusie również je znajdziemy. Diody znajdują się na samej górze kolumny. Podświetlają wodę, która na górę wydostaje się małymi kanalikami.


Połączenie delikatnego oświetlenia i pluszczącej wody pozwala na odprężenie się i pełny relaks. Musicie Państwo przyznać, że Kubus prezentuje się niesamowicie.
Na początku wspomniałem, że to fontanna pokojowa. Jednak z powodu sporych rozmiarów poleca się ją umieszczać raczej w większych pokojach, salonach, biurach czy innych większych zamkniętych przestrzeniach. Wysokość fontanny Kubus to 124 cm. Kolumna to kwadrat o boku 30 cm. Zbiornik natomiast ma bok o długości aż 50 cm. 


Decydując się na tak dużą fontannę warto wcześniej pomyśleć gdzie ją wstawić. Wielkość ma swoje zalety. Nie da się jej nie zauważyć. Dzięki temu doda miejscu, w którym się znajduje prestiżu i nowoczesnego wyglądu.
W zestawie oprócz zbiornika, kolumny i pompki, znajdują się kamienie które można wysypać na pokrywę zbiornika.

Jeżeli nasunęły się Państwu dodatkowe pytania proszę o umieszczanie ich w komentarzach. Osoby chcące zamówić niniejszy produkt zapraszam na naszą stronę internetową www.NawilzaczeOzdobne.pl do zakładki kontakt. Zamówienie można złożyć przez formularz bądź poprzez email podany na stronie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz