poniedziałek, 7 maja 2012

Ocean, Pacific, Atlantic - fontanny ogrodowe

Dziś, w związku z rozpoczętym sezonem ogrodowym, przedstawię Państwu pierwszy z produktów, który zdecydowanie nada Waszemu ogrodowi wyjątkowego wyglądu.

Mowa będzie o kulach z polerowanej stali nierdzewnej. Są to trzy fontanny w różnych rozmiarach ze zbiornikami przeznaczonymi do wkopania lub zabudowania. Na górze kul znajduje się pierścień z diodami LED podświetlającymi strumień wody. Kabel zasilający pompki ma 5m.


Fontanny ze stali nierdzewnej dają niepowtarzalną atmosferę. Zachęcam zatem do zapoznania się ze szczegółami dotyczących tych fontann czytając cały  poniższy artykuł.
Te trzy eleganckie fontanny ogrodowe z polerowanej stali nierdzewnej mają centralnie umieszczony kanał wodny. Na szczycie znajduje się podświetlenie LED strumienia wodnego. Dla osób interesujących się zagadnieniami Feng Shui fontanny te powinny mieć szczególne znaczenie. Energia metalu prezentuje dobrobyt, bogactwo i sukces. Energia wody natomiast prezentuje komunikację, przepływ pomysłów oraz powodzenie w życiu osobistym oraz biznesowym.

Najmniejszą z trzech kul jest Ocean. Średnica fontanny ma 30cm. Nadaje się nawet do najmniejszego ogródka. Ustawienie jej w pobliżu ogrodowego grilla będzie bardzo dobrym pomysłem. Racząc się przygotowanymi przysmakami będzie można wsłuchiwać się w pluszczącą delikatnie wodę.


Zbiornik fontanny Ocean jest o średnicy 37cm a wysokości 32cm. Kabel długości 5m.


Nieco większy od powyższej fontanny jest Atlantic. W jego wypadku kula ma 40cm średnicy. Jego rozmiar nie pozwoli pozostać niezauważony nawet gdy zostanie umieszczony w dalszych częściach ogrodu. Umieszczony przed domem lub siedzibą firmy przyciągnie uwagę przechodniów a może nawet ściągnie do Ciebie nowych Klientów.

W przypadku fontanny Atlantic mamy do czynienia z nieco niższym zbiornikiem. Ma on 20cm wysokości ale za to 55cm średnicy. Kabel długości 5m.Pacyfic - największy z 3 kul. Jego średnica wynosi 50cm. Na pewno nie zniknie w Twoim ogrodzie. Umieszczenie tej fontanny na lekkim wzniesieniu spotęguje pozytywne wrażenia. Zbiornik można umieścić na dodatkowym podeście zakrywając go roślinami lub niewielką ilością ziemi i kamieni. Wysokość zbiornika jest niewielka dlatego nie będzie to stanowiło problemu. 


Zbiornik fontanny Pacific ma wysokość 20cm a średnica to 55cm.Kabel długości 5m.


Na nakładanej na zbiorniku pokrywie jest przymocowana kula, miernik poziomu wody, regulacja mocy pompki. Na pokrywie umieszcza się dołączone kamienie w celu zamaskowania jej. Całość zasilana jest zasilaczem T20
Jeżeli jednak nie posiadają Państwo miejsca w ogrodzie gdzie można by umieścić kule ze stali nierdzewnej, to po zbudowaniu odpowiedniej obudowy można je ustawić na tarasie bądź w pomieszczeniu. 


W następnych wpisach pojawi się jeszcze jeden rodzaj kul ze stali nierdzewnej. Jednak będą to kule ze stali szczotkowanej. Bez połysku. 

Jeżeli nasunęły się Państwu dodatkowe pytania proszę o umieszczanie ich w komentarzach. Osoby chcące zamówić niniejszy produkt zapraszam na naszą stronę internetową www.NawilzaczeOzdobne.pl do zakładki kontakt. Zamówienie można złożyć przez formularz bądź poprzez email podany na stronie.

1 komentarz:

  1. Podoba mi się pomysł i wykonanie. Ciekawe pomysły aranzacyjne. Wpisuję do planów zakupowych.

    OdpowiedzUsuń