piątek, 4 maja 2012

Nawilżacze powietrza seria 2012 - QUADRIGO

Kolejny nawilżacz powietrza QUADRIGO z katalogu na 2012 rok jest przedmiotem opisanym w dzisiejszym wpisie.

Działanie fontanny można zobaczyć na naszym kanale na YouTube. Poniżej zdjęcie, które po kliknięciu otworzy się w dużej rozdzielczości. QUADRIGO też występuje tylko w kolorze białym.


Elegancki i monumentalny filar. Fontanna ta łączy w sobie elegancję i nowoczesność. Przy QUADRIGO można się zrelaksować i odprężyć.
Nowoczesność i elegancja tego wzoru powodują, że doskonale dopasowuje się do każdego rodzaju wnętrza. Wykorzystać go można tak samo w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Materiał z jakiego jest wykonana fontanna jest lekki i wytrzymały. Powoduje to możliwość szybkiej zmiany położenia fontanny. W odróżnieniu od fontann ze swojej serii QUADRIGO jest kwadratowy. Dokładne wymiary zostały przedstawione na poniższym obrazku


Jednak pozostaje ta sama konstrukcja. Tak jak w przypadku VISION czy URANO źródło wody znajduje się na samym środku, jest podświetlane urządzeniem Quellstar 600. Działająca fontanna nawilża i oczyszcza powietrze w sposób opisany w jednym z pierwszych wpisów TUTAJ. Jak wszystkie fontanny z tej serii QUADRIGO też jest wykonany z polimerowego tworzywa sztucznego. Były wielokrotnie szlifowane i polerowane do uzyskania odpowiedniego efektu. Odpowiednia budowa fontann doskonale uzupełnia różne style architektoniczne pomieszczeń. Pompka tak samo ma wydajność 320 l/h
Do prawidłowego działania wymagane jest podpięcie do zasilacza T20 (wejście 230V, wyjście 12V, moc: 21W). Oczywiście jest on częścią zestawu.

Jeżeli nasunęły się Państwu dodatkowe pytania proszę o umieszczanie ich w komentarzach. Osoby chcące zamówić niniejszy produkt zapraszam na naszą stronę internetową www.NawilzaczeOzdobne.pl do zakładki kontakt. Zamówienie można złożyć przez formularz bądź poprzez email podany na stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz