piątek, 25 maja 2012

Fogstar - mgła w Twoim oczku wodnym

W dzisiejszym wpisie przedstawię zamgławiacze (neblery) do oczek wodnych. Opiszę dokładniej Fogstar 300S i jego większy odpowiednik Fogstar 600S. Mgła wytwarzana jest przez membrany, które drgają pod wpływem ultradźwięków. Większy - Fogstar 600S - posiada 6 membran, mniejszy 300s ma ich 3.


Aby zobaczyć jak można wykorzystać w swoim oczku te urządzenia zapraszam do zapoznania się z całym artykułem. Zachęcam Państwa do ozdobienia swojego przydomowego ogrodu wykorzystując przedstawione produkty.
Na zdjęciu powyżej możemy zobaczyć jak wygląda Fogstar 600 S. Widać na nim wspomnianych 6 membran, wbudowanych w obudowie Fogstara. Oprócz tego są 3 miejsca z kolorowym oświetleniem LED. W sumie zamontowanych jest w nim 48 diod LED w kolorach niebieskim, czerwonym, zielonym i białym.


Fogstar 300 S ma diod 24 w tych samych kolorach. Oświetlenie w Fogstarach włączy się automatycznie dzięki czujnikowi zmierzchu. Oczywiście za pomocą pilota można samemu włączyć i wyłączyć diody.  Mgłę wytwarzają 3 membrany.


Środkowa część Fogstara jest pusta. Po zdjęciu zaślepki można tam umieścić dyszę pompki uzyskując efekt bańki wypełnionej mgłą. Jak widać na zdjęciu mgła wydostaje się z bańki unosząc się nad wodą tworząc magiczny efekt. Jeżeli pompka jest na tyle wydajna by strumień wody był ciągły to mamy efekt widoczny poniżej.
Oczywiście pompka jest tylko dodatkiem. Fogstary działają również i bez niej. Same utrzymują się na wodzie i pływają. Źródło mgły jest ruchome. 


Kompozycje Fogstara i pompki są bardzo ciekawe i przyciągające wzrok. Dysze w pompce można zmieniać uzyskując najróżniejsze efekty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo odpowiednią pompkę, którą możecie umieścić w swoim oczku wodnym wraz z Fogstarem.

Minimalny poziom wody jaki jest potrzebny do prawidłowego działania Fogstarów to 20cm. Dzięki temu, że do wytworzenia mgły nie jest potrzebny żaden związek chemiczny, Fogstar doskonale nadaje się również do basenów. Oczywiście jeżeli posiadacie Państwo rybki w swoim oczku to też w niczym nie będzie to przeszkadzało. 
Kabel zasilający ma 10 metrów długości. Zasilacz odpowiednio 100W dla Fogstar 300 S oraz 200W dla Fogstar 600 S. 
Urządzenie działa w wodzie o temperaturze +5 do +40 stopni C. Membrany są wymienne. Dzięki temu nie ma problemów z tym, że przestanie być wytwarzana mgła.


Niewielkie wymiary urządzeń sprawiają, że można go zastosować nawet w mniejszych oczkach wodnych. Fogstar 600S doskonale nadaje się do nieco większych stawków czy basenów. W ofercie posiadamy również mniejsze fogstary, bez oświetlenia. Do wyboru z 1, 3 bądź 6 membranami. Nie pływają one same ale jest możliwość zamówienia odpowiedniego pływaka do zamgławiacza.

Te modele są też doskonałym wyrobem do budowy własnego nawilżacza powietrza w mieszkaniu. Do misy o średnicy 70cm idealny będzie Fogstar 300.
Jeżeli szukają Państwo gotowych zestawów z ultradźwiękowymi wytwornicami mgły (nawilżaczy powietrza) zapraszam na naszą stronę internetową.

Jeżeli nasunęły się Państwu dodatkowe pytania proszę o umieszczanie ich w komentarzach. Osoby chcące zamówić niniejszy produkt zapraszam na naszą stronę internetową www.NawilzaczeOzdobne.pl do zakładki kontakt. Zamówienie można złożyć przez formularz bądź poprzez email podany na stronie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz