poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Nawilżacze powietrza seria 2012 - VISION

Witam
W tym i kolejnych wpisach przedstawię najnowszą serię fontann z katalogu na rok 2012.
Fontanna Vision
jest dostępna w dwóch kolorach (w kolorze białym oraz czarnym).


Fontana pokojowa Vision może być doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza. W mieszkaniu stanowi stylowy element dekoracyjny i pełni funkcję nawilżacza powietrza.
W biurze staje się relaksująco-kojącym dziełem sztuki. Oazą spokoju, przy której można na chwilę odpocząć podczas biurowych trudów dnia codziennego. Dzięki materiałom z jakich został wykonany nawilżacz bardzo łatwo zmienić jego położenie. Można go przenosić bez obaw.Vision pasuje do wnętrz o różnym charakterze, ale także świetnie nadaje się do ogrodu lub na przydomowy taras. Umiejscowione na środku źródło, podświetlone przez diody LED, po uruchomieniu fontanny powoli wypełnia pokrywę wodą. Woda falując porusza się od środka w kierunku zewnętrznej części pokrywy. Powoduje to wytworzenie się charakterystycznej i miłej atmosfery.
Klikając na poniższe zdjęcia otworzą się one w dużej rozdzielczości.


Wszystkie fontanny z tej serii wykonane są z polimerowego tworzywa sztucznego. Były wielokrotnie szlifowane i polerowane do uzyskania odpowiedniego efektu. Odpowiednia budowa fontann doskonale uzupełnia różne style architektoniczne pomieszczeń. Na zdjęciu poniżej wymiary fontanny.


Działająca fontanna nawilża i oczyszcza powietrze w sposób opisany w jednym z pierwszych wpisów TUTAJ.W każdej z nich zastosowano pompkę o wydajności 320 l/h. Każda ma też podświetlane źródło wody urządzeniem Quellstar 600 z 6 niebieskawymi diodami LED (szerzej o tym urządzeniu w jednym z kolejnych wpisów). Oba urządzenia są podłączone jednym zasilaczem T20:
T20: wejście 230V, wyjście 12V, moc: 21W
Jeżeli nasunęły się Państwu dodatkowe pytania proszę o umieszczanie ich w komentarzach. Osoby chcące zamówić niniejszy produkt zapraszam na naszą stronę internetową www.NawilzaczeOzdobne.pl do zakładki kontakt. Zamówienie można złożyć przez formularz bądź poprzez email podany na stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz