poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Nawilżacze powietrza seria 2012 - URANO

Dziś przedstawiam Państwu kolejną fontannę z katalogu na rok 2012. Dzisiejszy nawilżacz pochodzi z tej samej rodziny produktów co VISION.

URANO
Fontanna URANO została stworzona dla osób nie lubiących ostrych krawędzi KLIK. Dostępny tylko w kolorze białym. Kliknij na poniższe zdjęcie aby obejrzeć je w dużej rozdzielczości.

  
Fontanna URANO, której kształt przywołuje na myśl filar, jest zachwycającym obiektem o niezliczonych możliwościach.
Jej wszechstronność  powoduje, że nada się do każdego pomieszczenia. Wykorzystać ją można w salonie, biurze salonach SPA i na przydomowym tarasie. Podobnie jak fontanna VISION tak i URANO jest lekki i łatwy do ustawienia w dowolnym miejscu. Jego średnica jest nieco mniejsza niż wspomnianej wcześniej fontanny. Zasada działania jest jednak taka sama. Ze środkowej części wypływa woda podświetlana przez 6 diod LED. Pompka również ma wydajność 320 l/h.
Wszystkie fontanny z tej serii wykonane są z polimerowego tworzywa sztucznego. Były wielokrotnie szlifowane i polerowane do uzyskania odpowiedniego efektu. Odpowiednia budowa fontann doskonale uzupełnia różne style architektoniczne pomieszczeń. Na zdjęciu poniżej wymiary fontanny.

Działająca fontanna nawilża i oczyszcza powietrze w sposób opisany w jednym z pierwszych wpisów TUTAJ.

Quellstar 600 przedstawiony powyżej jest używany w jeszcze kilku innych nawilżaczach (w jednym z kolejnych wpisów będzie on dokładniej opisany). Do prawidłowego działania wymagane jest podpięcie do zasilacza T20 (wejście 230V, wyjście 12V, moc: 21W).

Jeżeli nasunęły się Państwu dodatkowe pytania proszę o umieszczanie ich w komentarzach. Osoby chcące zamówić niniejszy produkt zapraszam na naszą stronę internetową www.NawilzaczeOzdobne.pl do zakładki kontakt. Zamówienie można złożyć przez formularz bądź poprzez email podany na stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz